|
Senior Member
Offline
|
#25

24.03.2012, 21:13
|
fqqs napisał(a): 
Mówcie sobie co chcecie ale ja wciąż wierzę w Majstra
Ale warunek - MUSIMY wygrać jutrzejszy mecz oraz mecz z ległą.
Mam nadzieje że kopacze wyjdą odpowiednio zmotywowani...dość już przechodzenia obok meczu.
|
A ja w Mistrza....
|
|