Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.03.2012, 21:13
fqqs napisał(a):Wyświetl post
Mówcie sobie co chcecie ale ja wciąż wierzę w Majstra

Ale warunek - MUSIMY wygrać jutrzejszy mecz oraz mecz z ległą.

Mam nadzieje że kopacze wyjdą odpowiednio zmotywowani...dość już przechodzenia obok meczu.
A ja w Mistrza....
Odpowiedz cytując