Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.03.2012, 21:12
@fqqs - jeśli jutro nie wykorzystamy okazji na zbliżenie się do czołówki, to będzie to bardzo smutny dzień... Wszyscy gubią punkty, a my nie potrafimy tego wykorzystać, bo sami głupio je gubimy z takimi zespołami jak Bełchatów czy Zagłębiem Lubin, gdzie mecze można było przy odrobinie chęci i ambicji wygrać. Sytuacja zrobi się bardzo ciekawa jeśli pokonamy jutro Ruch i za tydzień Legię u siebie. Dystans do Legii byłby wtedy na poziomie 5 pkt, a do końca sezonu zostałoby 6 spotkań. Do Śląska też można się zbliżyć, tym bardziej, że mamy z nimi mecz u siebie.
Odpowiedz cytując