Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 24.03.2012, 21:06
Mówcie sobie co chcecie ale ja wciąż wierzę w Majstra

Ale warunek - MUSIMY wygrać jutrzejszy mecz oraz mecz z ległą.

Mam nadzieje że kopacze wyjdą odpowiednio zmotywowani...dość już przechodzenia obok meczu.
Odpowiedz cytując