|
Co się dzieje na tym forum? To "trzymanie kciuków za Legie" przypomina mi biadolenie przed ostatnimi derbami na R22, że "remis byłby ok". Po cholere śpiewamy "Tylko Wisła TS!"? Bo choć biorąc pod uwagę multum wpadek jakie zaliczyliśmy w lidze nadal pozostajemy w grze o MP i każdy kibic Wisły czy jest piknikiem czy ultrasem powinien wierzyć w tytuł póki są na to matematyczne szanse!
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|