Byłem dziś na meczu. Zaskoczeniem na plus liczba ludzi, naprawdę sporo kibiców (zwłaszcza w porównaniu z meczami siatkarek w sezonie zasadniczym). Min. 600 osób - porównywalnie z niektórymi meczami koszykarek. Trochę dość głośnego dopingu. Ogólnie fajne widowisko, dużo ciekawych wymian. Wiślaczki zagrały calkiem nieźle i pewnie wygrały. Zachęcam do przyjścia na jutrzejszy mecz - można np. z rodziną (dziś było naprawdę dużo małych dzieci i z tego co widziałem były zadowolone

).