Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19665
Stary 24.03.2012, 20:32
^^niektorzy to juz chyba calkiem ulegli propagandzie warszawskich mediow ktore nadaly legii podwojna korone za ten sezon i sadza ze nie mamy zadnych szans z warszawiakami a znajac zycie to w piatek znowu bedziemy spiewac "gdzie twoje berlo?"
Odpowiedz cytując