ziuk_NYC napisał(a):

|
nie rozumiem radosci tutaj na forum z nie wygranej Legii. Przeciez na mistrza nie ma szans, na podlo tez ciezko bedzie Wisle wskoczyc wiec w perspektywie finalu Pucharu Polski z warszawianami powinni wszyscy trzymac kciuki za Mistrza Polski dla Legii. No chyba ze nie chcecie pucharow w Krakowie.
|
Ja trzymam kciuki za mistrzostwo dla Śląska. mogę ?