Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19659
Stary 24.03.2012, 20:11
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem radosci tutaj na forum z nie wygranej Legii. Przeciez na mistrza nie ma szans, na podlo tez ciezko bedzie Wisle wskoczyc wiec w perspektywie finalu Pucharu Polski z warszawianami powinni wszyscy trzymac kciuki za Mistrza Polski dla Legii. No chyba ze nie chcecie pucharow w Krakowie.
Ja trzymam kciuki za mistrzostwo dla Śląska. mogę ?
Odpowiedz cytując