Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19658
Stary 24.03.2012, 20:11
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
nie rozumiem radosci tutaj na forum z nie wygranej Legii. Przeciez na mistrza nie ma szans, na podlo tez ciezko bedzie Wisle wskoczyc wiec w perspektywie finalu Pucharu Polski z warszawianami powinni wszyscy trzymac kciuki za Mistrza Polski dla Legii. No chyba ze nie chcecie pucharow w Krakowie.
Jeżeli my nie możemy zdobyć mistrzostwa, to niech je zdobędzie Śląsk.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując