Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19653
Stary 24.03.2012, 19:55
Krav napisał(a):Wyświetl post

Jeszcze apropos meczu Legii z Bełchatowem, przeglądałem statystyki i widze, że nie leży ta drużyna Legii (coś jak nam Odra albo Korona), dlatego dobrze by było jakby jakiś remisik siadł
hehe, idealnie siadło , obyśmy My i Śląsk to jutro wykorzystali !Legia straszliwego chuja gra (nie mówie, że my nie), także jest szansa ich w piątek jebnąć.
Odpowiedz cytując