Krav napisał(a):

Jeszcze apropos meczu Legii z Bełchatowem, przeglądałem statystyki i widze, że nie leży ta drużyna Legii (coś jak nam Odra albo Korona), dlatego dobrze by było jakby jakiś remisik siadł
|
hehe, idealnie siadło

, obyśmy My i Śląsk to jutro wykorzystali !Legia straszliwego chuja gra (nie mówie, że my nie), także jest szansa ich w piątek jebnąć.