|
Zamykając temat: na mecz Podbeskidzia możesz kupić bilet przez internet.
Pytanie czy oni są tak zajebiści, czy my zacofani pozostawię otwarte...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.03.2012 o godz. 20:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|