Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18160
Stary 24.03.2012, 19:43
Ale nawet jeśli nie byłoby standardem, to powinno zostać takie coś wprowadzone. W końcu, nie jesteśmy klubem z I czy II ligi (z całym szacunkiem dla Nich), tylko najbardziej utytułowanym klubem ostatnich lat - co przekłada się na kibiców spoza Krakowa, którzy chcąc przyjechać na mecz, muszą albo dwa razy przyjeżdzać do Krakowa, albo liczyć na farta i stanie w kolejkach w dzień meczu.

edit: Oczywiście, że my tak zacofani, niestety.
Powód: Dopiska, żeby dalej nie OT.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 24.03.2012 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując