|
Kosa miałby dzisiaj pewny plac. Zieniu tak samo zresztą.
Tym bardziej szkoda, że tak łatwo się z nimi rozstaliśmy. Szczególnie z Panem Markiem, który przecież pewnie najchętniej nigdzie by się nie ruszał, gdyby była chęć przedłużenia kontraktu ze strony zarządu.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|