|
To nie jest dobrodziejstwo, to standard w cywilizowanym świecie.
Ciekawe czy Ci, którzy uważają, że to nie jest koniecznie, tęsknią równocześnie za sikaniem pod płotem. Bo to w końcu też kiedyś było.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|