Temat
:
Siatkarki walczą o awans!!! 24-25 marca godz 15:00
Wyświetl pojedynczy post
Tomy
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?
Offline
#
7
24.03.2012, 18:39
wowka
napisał(a):
noże ktoś podać jaki był dzisiejszy wynika Siatkarek Wisły z Karpatami?
3:0 dla siatkarek Wisły.
2:1 dla Wisły w Play-off.
jutro 4 mecz (15:00, hala Wisły)
Tomy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomy
Znajdź inne posty napisane przez Tomy