0 22 napisał(a):

PZPN to idioci.
Na sędziego meczu Legia - Bełchatów, dają Musiała, który jest synem Musiała (aktualnie pracownika?) byłego piłkarza Wisły Kraków, która to Wisła gości Legię kolejkę później.
|
A jak nam dają sędziego z Warszawy to jest w porządku?

Gdybanie...