Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19639
Stary 24.03.2012, 17:35
0 22 napisał(a):Wyświetl post
PZPN to idioci.

Na sędziego meczu Legia - Bełchatów, dają Musiała, który jest synem Musiała (aktualnie pracownika?) byłego piłkarza Wisły Kraków, która to Wisła gości Legię kolejkę później.


A jak nam dają sędziego z Warszawy to jest w porządku? Gdybanie...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując