Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19638
Stary 24.03.2012, 17:15
0 22 napisał(a):Wyświetl post
PZPN to idioci.

Na sędziego meczu ŁKS - Zagłębie biorą Borskiego, który swego czasu miał coś tam wspólnego z KGHM.

Na sędziego meczu Legia - Bełchatów, dają Musiała, który jest synem Musiała (aktualnie pracownika?) byłego piłkarza Wisły Kraków, która to Wisła gości Legię kolejkę później.

Nie chodzi nawet o to, że obaj sędziowie na pewno coś przekręcą, ukręcą, 'zrobią mecz' itp. Zapewne nie zrobią, ale chodzi o to, że PZPN sam tworzy takie 'stykowe' sytuacje.

Po co?
Takie sytuacje można by mnożyć.

Swego czasu o dyskwalifikacji Boguskiego na mecz z Legią decydowało gremium, z którego... większość to warszawiacy...

Jednym z ważnych ludzi w komisji, która nie przyznała swego czasu licencji ŁKS-owi był człowiek blisko związany z... tak, tak - Cracovią... (sorry, nie pamiętam już dokładnie, kto to był, jeśli ktoś jest ciekawski, to może poszperać)

I znowu - nikt nie udowodni stronniczości, możliwe nawet, że żadnej stronniczości nie było. Ale smród zostaje...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując