Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19636
Stary 24.03.2012, 16:47
Krav napisał(a):Wyświetl post
Jest z ktoś z Legii zagrożony 4 żółta kartką, by ewentualnie nie zagrał z nami ?
Zapowiada sie ciekawie, bo z tego co widze to polowa druzyny jest zagrozona
Po 3 zoltka maja Jedrzejczyk, Rzezniczak, Zyro, Gol i Ljuboja.
Odpowiedz cytując