0 22 napisał(a):

Na sędziego meczu Legia - Bełchatów, dają Musiała, który jest synem Musiała (aktualnie pracownika?) byłego piłkarza Wisły Kraków, która to Wisła gości Legię kolejkę później.
?
|
hehe
Tomek tez swego czasu pracował w WŚ, a na meczach go spotykam baaaardzo czesto jak nie zawsze;]
ale sędziuje okej, daje pograć.