Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19630
Stary 24.03.2012, 16:22
Wazne bylo w meczu LKS-Zaglebie ze ktos wygral. Od przyszlego seoznu spiewanie o" milosci w okregowce i I lidze tez" nabierze nowego wymiaru
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 24.03.2012 o godz. 16:34.
Odpowiedz cytując