Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8162
Stary 24.03.2012, 16:14
Młody89 napisał(a):Wyświetl post
byłem dziś po bilet,ludzi prawie w ogóle,4 kasy otwarte,zrobienie zdjęcia z pucharem tez jakoś nie oblegane,nie wróży to jakoś super dużej frekwencji
jak nie ruszą z większą kampanią reklamową to może być ciężko...oby w przyszłym tygodniu ludzie się ruszyli!
Odpowiedz cytując