Młody89 napisał(a):

|
byłem dziś po bilet,ludzi prawie w ogóle,4 kasy otwarte,zrobienie zdjęcia z pucharem tez jakoś nie oblegane,nie wróży to jakoś super dużej frekwencji
|
jak nie ruszą z większą kampanią reklamową to może być ciężko...oby w przyszłym tygodniu ludzie się ruszyli!