Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 24.03.2012, 14:35
i chyba jest sygnowane nazwiskiem menadżera ?

Czy tylko wtedy kiedy budujesz nowy ?
Ja miałem nie raz w Man U : " Kowalski Park " ;D
Odpowiedz cytując