Karamazow napisał(a):

a za Cracovie, Legie, Amice też czasem trzymasz kciuki? Łks - Orangutany?
|
Nie widzisz różnicy pomiędzy Zagłębiem a żydami ? Czepiasz sie jak skur.wysyn,prawie jakbym napisał,że trzymam kciuki za Legie w meczu z nami.
Orangutany- nie żaden Łks ,tylko określenie Cracovii,biorace sie ze sposobu dopingowania ( U-A U-A U-A).
Póki co zapowiada sie remis w meczu o utrzymanie.
edit
Ciężko,cięzko ale daje rade
