Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19626
Stary 24.03.2012, 13:49
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
a za Cracovie, Legie, Amice też czasem trzymasz kciuki? Łks - Orangutany?
Nie widzisz różnicy pomiędzy Zagłębiem a żydami ? Czepiasz sie jak skur.wysyn,prawie jakbym napisał,że trzymam kciuki za Legie w meczu z nami.

Orangutany- nie żaden Łks ,tylko określenie Cracovii,biorace sie ze sposobu dopingowania ( U-A U-A U-A).

Póki co zapowiada sie remis w meczu o utrzymanie.

edit

Ciężko,cięzko ale daje rade
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.03.2012 o godz. 14:25.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując