Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12666
Stary 24.03.2012, 13:44
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Fajnie by było zatrzymać Bitona. Jeśli trzymałby taką formę (mówię o 11 bramkach) przez jeszcze jeden sezon to już można chcieć za niego 2mln ojro. No ale to jest raczej nierealne.
Biton spoko, ale nie za 1,5 mln, bo to nierealne. Jeszcze gdyby to miał być milion, może dałoby się podjąć temat, ale na tyle ile podobno za niego chcą to nas najzwyczajniej nie stać. Na marginesie - Biton nie ma żadnej asysty. Żadnej. Z zawodników którzy strzelili więcej niż 3 bramki, obok Bitona są tylko Abbott, Oziębała i Vrdoljak...
.
Odpowiedz cytując