wujekWojtek napisał(a):

|
Fajnie by było zatrzymać Bitona. Jeśli trzymałby taką formę (mówię o 11 bramkach) przez jeszcze jeden sezon to już można chcieć za niego 2mln ojro. No ale to jest raczej nierealne.
|
Biton spoko, ale nie za 1,5 mln, bo to nierealne. Jeszcze gdyby to miał być milion, może dałoby się podjąć temat, ale na tyle ile podobno za niego chcą to nas najzwyczajniej nie stać. Na marginesie - Biton nie ma żadnej asysty.
Żadnej. Z zawodników którzy strzelili więcej niż 3 bramki, obok Bitona są tylko Abbott, Oziębała i Vrdoljak...