Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12665
Stary 24.03.2012, 13:43
Widziałeś ich grę, czy zasugerowałeś się, że są wolni?
Tak samo na tej pozycji wolny jest Gancarczyk, albo Pawelec, a raczej by nie byli (chociaż ciężko mi tutaj o ocenę - mogę się mylić) wzmocnieniem Wisły.

A co do budowy drużyny trzeba interesować się zawodnikami 19-24 letnimi, budować drużynę na lata. W ten sposób, aby w każdym następnym roku można było kogoś sprzedać i kogoś kupić - ciągłość musi być.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 24.03.2012 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując