TOMEK 11 napisał(a):

Widziałeś ich grę, czy zasugerowałeś się, że są wolni?
Tak samo na tej pozycji wolny jest Gancarczyk, albo Pawelec, a raczej by nie byli (chociaż ciężko mi tutaj o ocenę - mogę się mylić) wzmocnieniem Wisły.
A co do budowy drużyny trzeba interesować się zawodnikami 19-24 letnimi, budować drużynę na lata. W ten sposób, aby w każdym następnym roku można było kogoś sprzedać i kogoś kupić - ciągłość musi być.