Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18148
Stary 24.03.2012, 13:25
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę że nie każdy jast tanią sprzedajną prostytutką.!

Obecnie nie ma sprzedaży online więc chyba jest niewielu entuzjastów twojej tezy. Argumenty przemilcze...
Ty naprwdę myślisz że klub by zamienił wiernych kibiców na chamów i sezonowców?

Przecież twoj post nie jest nawet głupi, on jest kur..wa mega żałosny. Ja pierd...le skąd wy do nas przylatujecie.
Ja myślę, że w obecnej sytuacji klub wolałby żeby przyszło 5 sezonowców niż 1 fanatyk, bo lepsza kasa niż jej brak.
Odpowiedz cytując