a za Cracovie, Legie, Amice też czasem trzymasz kciuki? Łks - Orangutany?
kacpaw91 akurat obrona prezentuje się całkiem nieźle i za wiele bym tam nie zmieniał, oczywiście poza lewą obroną. Diaza może tanio można by było wykupić i ustawiać na środku pomocy. W pomocy są największe braki a zarazem jest najwięcej mało użytecznych piłkarzy jak Garguła, Nunez, Paljić, Kirm(chociaż się ostatnio poprawił), Małecki, Jirsak. Iliev chyba też jest transferowym pudłem bo my mu płacimy coś koło 400 tysięcy euro za sezon a chłop ma statystyki słabsze niż wydolność.