Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19625
Stary 24.03.2012, 13:23
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Fajnie,ze to wykopales

Co do cracovii to jak w tym sezonie nie spadną,to cięższej sytuacji w ekstraklasie chyba juz miec nie beda...
Przesrany teminarz,gdzie wszystkie mecze z dolną częścią tabeli są za nimi (w plecy),teraz czas na czołówkę ligi,a jak to bedzie wygladac to widzielismy ostatnio na meczu ze Śląskiem...0-3 do przerwy.
W 1 lidze grac na pewno nie beda Saidi czy Suvorov a chyba Radomski cos tam pluł sie ,ze zdecyduje po 3 kolejkach czy zostanie w klubie
Także furory to czuje,ze oni tam tez nie zrobia.

Trzymam kciuki dziś za Lechię i Zagłębie. Dobijcie orangutany.
a za Cracovie, Legie, Amice też czasem trzymasz kciuki? Łks - Orangutany?

kacpaw91 akurat obrona prezentuje się całkiem nieźle i za wiele bym tam nie zmieniał, oczywiście poza lewą obroną. Diaza może tanio można by było wykupić i ustawiać na środku pomocy. W pomocy są największe braki a zarazem jest najwięcej mało użytecznych piłkarzy jak Garguła, Nunez, Paljić, Kirm(chociaż się ostatnio poprawił), Małecki, Jirsak. Iliev chyba też jest transferowym pudłem bo my mu płacimy coś koło 400 tysięcy euro za sezon a chłop ma statystyki słabsze niż wydolność.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując