Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12663
Stary 24.03.2012, 13:08
Szewczyk ma dobre warunki fizyczne, ale nic więcej nie można o nim powiedzieć.

O Makuszewskiego trzeba koniecznie walczyć, zwłaszcza, że nie trzeba płacić odstępnego. Ale trzeba walczyć już teraz. Dobrze mówię, że zawodnik może się umówić z nowym klubem na pół roku przed wygaśnięciem kontraktu?

Do tego Paweł Oleksy i Adrian Błąd z Zawiszy Bydgoszcz, a właściwie z Zagłębia Lubin. Szczególnie ten Oleksy jest ponoć mega utalentowanym lewym obrońcą. Czy mi się wydaje, czy na tej właśnie pozycji mamy największą posuchę?

Tych trzech graczy i fajnie by było zatrzymać Bitona. Jeśli trzymałby taką formę (mówię o 11 bramkach) przez jeszcze jeden sezon to już można chcieć za niego 2mln ojro. No ale to jest raczej nierealne.

Jeszcze w Zagłębiu jest młody (sic! 22lata) Woźniak, całkiem niezły materiał na napastnika ale niewiele jeszcze rozegrał meczy w Eklasie.

Nie jestem pewien ale chyba Wojtkowiakowi się kończy kontrakt i nie chce zgodzić się na obniżkę zarobków. Mimo 28 lat ma spore doświadczenie, też możnaby się nim zainteresować. Szkoda tylko, że z Lecha...
Ostatnio edytowane przez wujekWojtek : 24.03.2012 o godz. 13:17.
Odpowiedz cytując