Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19624
Stary 24.03.2012, 12:07
rw88 napisał(a):Wyświetl post
W każdym razie jeśli Bednarzowi tak zależy na spolszczeniu Wisły, to najłatwiej to zrobić wymieniając kilku obrońców, bo obrona jest praktycznie w całości cudzoziemska, a prezentuje dosyć średni poziom, biorąc pod uwagę to, że cudzoziemcy powinni ciągnąc grę drużyny. Ale to już chyba podchodzi pod inny temat na forum
Akurat polskich obrońców, którym kończy się kontrakt jest najwięcej z graczy, którym warto się przypatrzeć. Celeban, Głowacki, Wojtkowiak, Pazdan. Nie wiem jak oceniać Pawelca, czy Gancarczyka bo to jedyni lewi obrońcy poza Boenischem.

A co do Makuszewskiego to mam nadzieję, że Probierz już powiedział Bednarzowi, że go chce. Jeszcze pytanie ile Makuszewski grał za Probierza. Czy ten ostatni jest w stanie skłonić go do przejścia do nas.
Odpowiedz cytując