rw88 napisał(a):

W każdym razie jeśli Bednarzowi tak zależy na spolszczeniu Wisły, to najłatwiej to zrobić wymieniając kilku obrońców, bo obrona jest praktycznie w całości cudzoziemska, a prezentuje dosyć średni poziom, biorąc pod uwagę to, że cudzoziemcy powinni ciągnąc grę drużyny. Ale to już chyba podchodzi pod inny temat na forum
|
Akurat polskich obrońców, którym kończy się kontrakt jest najwięcej z graczy, którym warto się przypatrzeć. Celeban, Głowacki, Wojtkowiak, Pazdan. Nie wiem jak oceniać Pawelca, czy Gancarczyka bo to jedyni lewi obrońcy poza Boenischem.
A co do Makuszewskiego to mam nadzieję, że Probierz już powiedział Bednarzowi, że go chce. Jeszcze pytanie ile Makuszewski grał za Probierza. Czy ten ostatni jest w stanie skłonić go do przejścia do nas.