Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12662
Stary 24.03.2012, 11:53
KMZ napisał(a):Wyświetl post
dla mnie Szewczyk jest gotowy na Ekstraklase znam dobrze chłopaka , widziałem go w sparingach (Ten Cup w Portugalii) oraz w kilku meczach MESY widział bym go ogrywającego sie w ataku z Genkovem
Zwłaszcza w tym pucharze w Portugalii pokazał się nader obiecująco... zlituj się.
Odpowiedz cytując