AYALA napisał(a):

Lisowski z Korony na lewą obrone bo po sezonie Palijc i Diaz pewnie odejdą.
Takich jak Makuszewski to trzeba szukac w niższych ligach , tak jak go Jaga wyszukała w Wigrach Suwałki.Teraz pewnie kosztuje kilkaset tysięcy € a Boguś już taki chętny do wydawania kasy nie jest
|
Czytanie nie boli. Makuszewski ma kontrakt do 30.06.12