Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19623
Stary 24.03.2012, 11:12
Fajnie,ze to wykopales

Co do cracovii to jak w tym sezonie nie spadną,to cięższej sytuacji w ekstraklasie chyba juz miec nie beda...
Przesrany teminarz,gdzie wszystkie mecze z dolną częścią tabeli są za nimi (w plecy),teraz czas na czołówkę ligi,a jak to bedzie wygladac to widzielismy ostatnio na meczu ze Śląskiem...0-3 do przerwy.
W 1 lidze grac na pewno nie beda Saidi czy Suvorov a chyba Radomski cos tam pluł sie ,ze zdecyduje po 3 kolejkach czy zostanie w klubie
Także furory to czuje,ze oni tam tez nie zrobia.

Trzymam kciuki dziś za Lechię i Zagłębie. Dobijcie orangutany.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując