Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20562
Stary 24.03.2012, 10:06
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Ludzie... skocznie wylozono tynkiem i pomalowano ponad pol roku temu i bylo to juz kilkakrotnie pokazywane... Jedynie jak bylem na Wisle w Lutym to wylalaplem ze w zimie rynny wmienili na porzadne, ale sam tynk juz byl na skoczni od ok Pazdziernika.

W takim razie mój błąd, nie patrzyłem w tamtą stronę i zauważyłem to przypadkiem. Czyli nadal pozostaje oglądać piękno betonu.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując