Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19619
Stary 24.03.2012, 09:29
Spokojnie nawet jakby się utrzymali przy zielonym stoliku jest jeden pozytyw , już wszyscy ale to na prawdę WSZYSCY w kraju będą wiedzieć czym jest ten klub i żadna propaganda im nie pomoże. :]
Odpowiedz cytując