ReymontBoy napisał(a):

|
Wydaje mi się że w maju pzpn wyda oficjalny komunikat że ze względów na poprawę infrastruktury stadionowej liga zostanie powiększona o 2 zespoły,i miejsca te zajmą spadkowicze z Ekstraklasy,żeby nie obniżać poziomu
|
Z tym obnizeniem poziomu to by sie niezle zbłaznili - maja przykład Podbeskidzia, ze poziom niektorych druzyn z 1 ligi nie jest wcale gorsza od 2 czesci tabeli ekstraklasy. Ja np. w Pogoni Szczecin widze druzyne srodka tabeli w ekstraklasie bo maja ciekawych pilkarzy i dobrze sie prezentuja. Jezeli i w tym roku beda jaja z niesportowym utrzymaniem Cracovii to chyba wszyscy straca nadzieje na jakakolwiek sprawiedliwosc w tym kraju