jerry.lii.lewis napisał(a):

Klub myśli, żeby jak najwięcej kibiców na mecze chodziło i raczej mało jest prawdopodobne, żeby reprezentowali stanowisko "się obejdzie".
Argument za moją tezą mam prosty:
40000x cena biletu > 12000xcena biletu. I to o "jedyne" 28000x cena biletu. Na prawdę myślisz, że klubowi "się obejdzie"
Myślę, że bez większych problemów zgodziliby się na gwizdanie na piłkarzy za fatalną grę w zamian za dochody.
Argument przeciw internetowej sprzedaży, że mamy wystarczająco miejsca na stadionie - wzruszający. Po co iść za postępem, po co ułatwiać zakup biletów i karnetów, po co równać do standardów europejskich skoro mamy duży i ładny stadion. Lepiej jak za króla Ćwieczka. Niech wszyscy wiedzą, że my tradycje szanujemy  
Czemu zatem, jak stadion był ledwie na 14000 ludzi , nie wprowadzono sprzedaży przez internet
|
A ja myślę że nie każdy jast tanią sprzedajną prostytutką.!
Obecnie nie ma sprzedaży online więc chyba jest niewielu entuzjastów twojej tezy. Argumenty przemilcze...
Ty naprwdę myślisz że klub by zamienił wiernych kibiców na chamów i sezonowców?
Przecież twoj post nie jest nawet głupi, on jest kur..wa mega żałosny. Ja pierd...le skąd wy do nas przylatujecie.