|
Teraz tylko czekac, jak Cracovia utrzyma sie w inny sposob, niz sportowy(bo juz spadli). ŁKS nie dostanie licencji, a nastepny w kolejce jest Widzew. Zalezy jeszcze, jak ulozy sie rozklad i kto bezposrednio spadnie... Bedzie "ciekawie", zreszta jak co roku. Ale jesli ma sie chore przepisy nt. licencji, to takie sa tego efekty. Przeciez dany klub nie dostaje zgody na wystepy w przyszlym(!) sezonie...czyli powinna byc podmiana, tzn. kolejny zespol z I-szej ligi wchodzi do ekstraklasy.
|