Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19615
Stary 24.03.2012, 01:26
Wydaje mi się że w maju pzpn wyda oficjalny komunikat że ze względów na poprawę infrastruktury stadionowej liga zostanie powiększona o 2 zespoły,i miejsca te zajmą spadkowicze z Ekstraklasy,żeby nie obniżać poziomu
Odpowiedz cytując