Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ReymontBoy
Member
Od: 03.2009
Offline
#
19615
24.03.2012, 01:26
Wydaje mi się że w maju pzpn wyda oficjalny komunikat że ze względów na poprawę infrastruktury stadionowej liga zostanie powiększona o 2 zespoły,i miejsca te zajmą spadkowicze z Ekstraklasy,żeby nie obniżać poziomu
ReymontBoy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ReymontBoy
Znajdź inne posty napisane przez ReymontBoy