Konrad. napisał(a):

Zydki juz wszystkie "łatwe" spotkania - czyli z Zagłębiem, Lechią, czy ŁKSem - mają już rozegrane.
Teraz została im mecze z drużynami z pierwszej dziesiątki... Plus należy pamiętać, że crracovia ma niekorzystny bilans meczy z Zagłebiem i ŁKSem, na remis z Lechią, ale skoro bilans bramek mają najgorszy w lidze...
Także musiałby zdarzyć się naprawdę cud...
|
Cud
w przypadku Cracovii cuda sie zdarzają
jakie ?
nagle przypomnienie sobie sobie o korupcjii sprzed XXX lat w Zaglebiu czy jakims Łks-sie,problemy z licencją itd.
Filipiak czuwa