Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19613
Stary 24.03.2012, 00:33
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Zydki juz wszystkie "łatwe" spotkania - czyli z Zagłębiem, Lechią, czy ŁKSem - mają już rozegrane.

Teraz została im mecze z drużynami z pierwszej dziesiątki... Plus należy pamiętać, że crracovia ma niekorzystny bilans meczy z Zagłebiem i ŁKSem, na remis z Lechią, ale skoro bilans bramek mają najgorszy w lidze...

Także musiałby zdarzyć się naprawdę cud...




Cud

w przypadku Cracovii cuda sie zdarzają

jakie ?

nagle przypomnienie sobie sobie o korupcjii sprzed XXX lat w Zaglebiu czy jakims Łks-sie,problemy z licencją itd.

Filipiak czuwa
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując