Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20560
Stary 24.03.2012, 00:13
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Szedłem ostatnio Reymonta z uczelni i zauważyłem, że coś nie tak z kolorem tego dachu przed zachodnią. Uznałem, że coś muszę mieć z oczami, bo to niemożliwe, żeby powstawała elewacja. Wygląda jednak na to, że moje oczy są zdrowe Jeśli nic nie pojawi się do przyszłego tygodnia, postaram się sam zrobić zdjęcie. Faktem jednak jest, że "skocznię" czymś pomalowano.
Ludzie... skocznie wylozono tynkiem i pomalowano ponad pol roku temu i bylo to juz kilkakrotnie pokazywane... Jedynie jak bylem na Wisle w Lutym to wylalaplem ze w zimie rynny wmienili na porzadne, ale sam tynk juz byl na skoczni od ok Pazdziernika.

Odpowiedz cytując