Och, co ja widzę? Cracovia jedną nogą w I lidze !!!

obyśmy ich zniszczyli w derbach i mogą lecieć w dół ! Chociaż pamiętajmy, że w ostatnim czasie Cracovia poleciała już dwa razy z ligi!
Dzisiaj odbył się festiwal piłkarskich jaj. Zarówno w Krakowie (druga bramka dla Górnika) jak i w Białymstoku (gol na 1:1). Oby to nie odzwierciedlało poziomu naszej ligi

pozdrawiam!
TKWM !