Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozimtsw
Member
 
Od: 07.2004
Skąd: ZIEMIA LUBUSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19611
Stary 23.03.2012, 23:46
Och, co ja widzę? Cracovia jedną nogą w I lidze !!! obyśmy ich zniszczyli w derbach i mogą lecieć w dół ! Chociaż pamiętajmy, że w ostatnim czasie Cracovia poleciała już dwa razy z ligi!

Dzisiaj odbył się festiwal piłkarskich jaj. Zarówno w Krakowie (druga bramka dla Górnika) jak i w Białymstoku (gol na 1:1). Oby to nie odzwierciedlało poziomu naszej ligi pozdrawiam!

TKWM !
TS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując