domin_czyzyny napisał(a):

|
jeśli inwestorowi prywatnemu (ze sporym wsparciem miasta) nie opłaca się wybudować parkingu przy Muzeum Narodowym, to tym bardziej nie opłaca się przy stadionie. Albo miasto wybuduje parking - nie wiem, czy musi być podziemny, albo nikt tam tego nie zrobi bo to jest ekonomicznie nieopłacalne.
|
A g.... prawda
Parking przy MN jest opłacalny dla prywatnego inwestora ,ale pod jednym warunkiem -miasto musi łaskawie zmienić w końcu swoją politykę parkingową . Powstanie takiego parkingu musi być związane z wprowadzeniem zakazu parkowania na ulicach okalających Błonia tak by samochody ,które chcą się zatrzymać w pobliżu Błoń mogły parkować jedynie na terenie parkingu podziemnego no ,ale niestety od urzędników nie można oczekiwać myślenia kompleksowego.