Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19606
Stary 23.03.2012, 21:56
Ja proponuje zalozyc temat: Co zrobię, gdy Cracovia się utrzyma w ekstraklasie? Każdy wpisuje jakąś czynność, którą normalnie by nie zrobił Cos czuję w kościach, ze żydki jakimś jebanym fartem się utrzymają w lidze... niestety...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując