Konrad. napisał(a):

Zydki juz wszystkie "łatwe" spotkania - czyli z Zagłębiem, Lechią, czy ŁKSem - mają już rozegrane.
Teraz została im mecze z drużynami z pierwszej dziesiątki... Plus należy pamiętać, że crracovia ma niekorzystny bilans meczy z Zagłebiem i ŁKSem...
|
Potrzebne jest im coś więcej niż zdarzyło się 14 grudnia 2011.

A to już chyba niemożliwe.