Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19605
Stary 23.03.2012, 21:54
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Zydki juz wszystkie "łatwe" spotkania - czyli z Zagłębiem, Lechią, czy ŁKSem - mają już rozegrane.

Teraz została im mecze z drużynami z pierwszej dziesiątki... Plus należy pamiętać, że crracovia ma niekorzystny bilans meczy z Zagłebiem i ŁKSem...
Potrzebne jest im coś więcej niż zdarzyło się 14 grudnia 2011. A to już chyba niemożliwe.
Odpowiedz cytując