Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12651
Stary 23.03.2012, 21:54
ChG napisał(a):Wyświetl post
Serio serio.
Jeżeli grałby jeszcze na poziomie Wisły (choćby 3. stopera, czy 2. defensywnego pomocnika - rezerwowy) to warto byłoby powalczyć. Takich zawodników dla których Wisła znaczy coś więcej potrzebujemy.
Odpowiedz cytując