Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12649
Stary 23.03.2012, 21:36
Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
fajnie się czyta te nazwiska Makuszewski Cywka Kupisz Pazdan Białkowski itp itd niestety Wisła nie jest atrakcyjna bo nie mają pewnosci, że będa grali czasy sie zmieniły, kasy Polakom też jakiejś zachęcającej nie dadzą jak widac po Małeckim. Jedynie Pazdan Krakus były? kibic Wisły niemiałby wygórowanych wymagan finansowych byle by grać w Wiśle
Serio Pazdan jest kibicem Wisły?
Odpowiedz cytując