Sialalalala napisał(a):

|
fajnie się czyta te nazwiska Makuszewski Cywka Kupisz Pazdan Białkowski itp itd niestety Wisła nie jest atrakcyjna bo nie mają pewnosci, że będa grali czasy sie zmieniły, kasy Polakom też jakiejś zachęcającej nie dadzą jak widac po Małeckim. Jedynie Pazdan Krakus były? kibic Wisły niemiałby wygórowanych wymagan finansowych byle by grać w Wiśle
|
Serio Pazdan jest kibicem Wisły?