Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19601
Stary 23.03.2012, 21:32
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Ale szmate puścił Cierzniak. Takie bramki rzadko padają (no jeszcze Przyrowski).
Jutro Lechia 3 pkt., i niech Zagłębie 3 to żydki będą potrzebowały nadgonić 7 punktów by się utrzymać (na 7 meczów, co jest mało realne)
Jest to tym bardziej nierealne, że Pasy mają naprawdę ciężki terminarz - wyjazdy w zasadzie wszystkie przesrane (Lech, my, Polonia Warszawa, GKS) a i u siebie mecze z nieobliczalnym Podbeskidziem, walczącym wciąż o mistrza Ruchem i Widzewem...
Odpowiedz cytując