Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Dzideek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: L-Z

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19597
Stary 23.03.2012, 21:26
Ale szmate puścił Cierzniak. Takie bramki rzadko padają (no jeszcze Przyrowski).
Jutro Lechia 3 pkt., i niech Zagłębie 3 to żydki będą potrzebowały nadgonić 7 punktów by się utrzymać (na 7 meczów, co jest mało realne)
Odpowiedz cytując