hahaha ale pasiaste damy druga bramkę straciły
fidello napisał(a):

hehe, przy Kałuży już 0-2 ! Górnicy śpiewają "cracovia, pierwsza liga, pierwsza liga"
|
Wg mnie to kibice z gorszej strony błoń śpiewali. Już raz podczas meczu bodaj z Zagłębiem to było intonowali przyśpiewkę " bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy".
Istna komedia tam się odbywa i na boisku i na trybunach
