Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19595
Stary 23.03.2012, 21:24
hahaha ale pasiaste damy druga bramkę straciły



fidello napisał(a):Wyświetl post
hehe, przy Kałuży już 0-2 ! Górnicy śpiewają "cracovia, pierwsza liga, pierwsza liga"
Wg mnie to kibice z gorszej strony błoń śpiewali. Już raz podczas meczu bodaj z Zagłębiem to było intonowali przyśpiewkę " bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy".
Istna komedia tam się odbywa i na boisku i na trybunach
Odpowiedz cytując