hubert.fan napisał(a):

W drugim z rzędu meczu ligowym na sektorze dla gości na stadionie przy Reymonta 22 zasiądzie komplet kibiców gości.
Tym razem swoją drużynę w liczbie 1650 fanów wspierać będą kibice Legii Warszawa.
Fani zespołu ze stolicy zdecydowali się zamówić pełną pulę przysługujących im wejściówek na stadion Wisły Kraków. Będą więc drugą ekipą – po kibicach Lecha – która zapełni sektor gości na stadionie przy Reymonta 22.
|
I o to chodzi by przyjechali w komplecie.Na pewno pokażą się z bardzo dobrej strony tak jak Górnik i Ruch.