Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8158
Stary 23.03.2012, 21:17
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
W drugim z rzędu meczu ligowym na sektorze dla gości na stadionie przy Reymonta 22 zasiądzie komplet kibiców gości.

Tym razem swoją drużynę w liczbie 1650 fanów wspierać będą kibice Legii Warszawa.

Fani zespołu ze stolicy zdecydowali się zamówić pełną pulę przysługujących im wejściówek na stadion Wisły Kraków. Będą więc drugą ekipą – po kibicach Lecha – która zapełni sektor gości na stadionie przy Reymonta 22.
I o to chodzi by przyjechali w komplecie.Na pewno pokażą się z bardzo dobrej strony tak jak Górnik i Ruch.
Odpowiedz cytując