Sialalalala napisał(a):

|
fajnie się czyta te nazwiska Makuszewski Cywka Kupisz Pazdan Białkowski itp itd niestety Wisła nie jest atrakcyjna bo nie mają pewnosci, że będa grali czasy sie zmieniły, kasy Polakom też jakiejś zachęcającej nie dadzą jak widac po Małeckim. Jedynie Pazdan Krakus były? kibic Wisły niemiałby wygórowanych wymagan finansowych byle by grać w Wiśle
|
Makuszewski powinien bez problemu dostać lepszy kontrakt u nas niż w Jadze, to pewne. O miejsce w składzie bać się nie powinien, przy takich tuzach jak Kirm, czy Paljic (jeśli zostanie). Bardziej bym się obawiał innych drużyn, które zapewne się nim wkrótce zainteresują - jeśli będzie wśród nich Polonia to będzie ciężko dać mu lepsze warunki niż JW...
Jego przykład (i nie tylko jego) pokazuje, że należy interesować się każdym młodym, wyróżniającym się zawodnikiem z I ligi.